Ligobet Para Çekme

Ligobet kazançlarınızı çekmeniz için birden fazla ödeme seçeneğine yer vermektedir. Üstelik her birinden zorlayıcı olmayan limitler dahilinde para çekme taleplerinizi iletmeniz sağlanmaktadır.

Ligobet Para Çekme Yöntemleri

Çekim işlemleri öncesinde anlaşmalı ödeme seçeneklerini ve de limitleri öğrenmek gerekiyor. Bunun için de kesintisiz destek hattından faydalanabilir ve her bir yöntemi limitleri ile öğrenebilirsiniz. Limitlerden önce çekim taleplerine dair:

 • Banka Havalesi / EFT işlemlerine yanıt veren siteler arasında gösterilir.
 • Papara cüzdan üzerinden de para çekme taleplerinizi iletmenize izin verilir.

Bunlara ek Ligobet para çekme işlemlerinde Payfix ile Pep seçeneklerine de yer verilebilir. Her birinden de haftanın 7 günü boyunca çekim taleplerinizi iletmeniz esas alınır. Aynı zamanda kesintisiz olacak şekilde çekim talepleriniz alınır. Gün içerisinde maksimum 2 defa para çekme taleplerine yanıt verilir. Devamında gelen çekim taleplerinin ise ertesi gün değerlendirilmesi ve de ödemenin gerçekleşmesi esas alınmaktadır. Ligobet ödemeleri belgesiz olarak ortalama 15 dakika içerisinde yapmaktadır.

Ligobet Havale ile Çekim

Ligobet ödeme için başta Havale seçeneğini paylaşır ve çekim taleplerinize 15 dakika içerisinde yanıt verir. Yöntemden para çekmek isteyenlerin hesaplarına giriş yapmaları ve de çekim formunu doldurmaları isteniyor.

Çekim formuna kullanıcı bilgilerinin aynısını girmeniz önem arz eder. ATM kartsız işlemlere yer verildiği için forma girilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekir. Bunun gibi Ligobet para çekme için:

 • En az 100 TL ve üzerinde olacak şekilde çekim tutarını paylaşmanız gerekiyor.
 • Çekim 150, 200 ve de 250 TL olarak 50’nin katlarına yer verilmesi isteniyor.

Ligobet Havale ödemelerine haftanın 7 günü 24 saat boyunca yer verir ve komisyon kesintisi yapmaz. Şartlara uygun olan ödemelerin zamanında yapılmasına özen gösterilir.

Ligobet Papara ile Çekim

Çekim talepleri adına sıklıkla tercih edilen bir diğer yöntem ise Papara oluyor. Havale ile benzer adımlara yer vererek paranızı çekmeniz esas alınıyor. Papara cüzdan ödemeleri için:

 • Hesaba giriş yaptıktan hemen sonra ‘para çekme’ ve de ‘Papara’ tercihlerinin yapılması gerekiyor.
 • Çekim formunu açarak bu sefer cüzdan bilgilerinizi arka arkaya sıralamanız bekleniyor.

Ligobet para çekme taleplerinde Papara tercihinde bulunanlara da minimum 100 TL değerini sunar. Üyelerin çekim formuna sadece Papara cüzdan bilgilerini sıralamaları yeterli olmaz. Buna ek olarak 100 TL alt limite uygun olacak şekilde çekmek istedikleri miktarı da paylaşmaları isteniyor.

Ligobet Payfix ile Çekim

Ligobet ödeme yöntemleri ana sayfada yerini almıştır ve her birine ilişkin kısa açıklamalara yer verilmiştir. Bunlar arasında yer alan Payfix yönteminin hem yatırımlarda hem de çekimde geçerli olduğu belirtilmiştir.

Ligobet para çekme için Payfix yöntemini tercih edenlerin de izlemeleri gereken adımlar aynı. Tekrardan hesap içerisinden ‘Payfix’ seçiminizi yapar ve formu doldurmaya başlarsınız. Böylece:

 • 100 TL ve üzerinde olan çekim tutarına karşı taleplerinize yanıt verilir.
 • Payfix ödemeleriniz yaklaşık 10 – 15 dakika içerisinde tamamlanır.

Payfix çekim talepleri sırasında girilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekir. Yöntem bilgilerinde hataya yer verenlerin kazançlarını çekmeleri mümkün olmayacaktır.

Ligobet Pep ile Çekim

Son dönemin popüler para çekme seçenekleri arasında Payfix yöntemi de yerini almıştır. Ligobet para çekme taleplerine ilişkin öne çıkan yöntemleri sıralamaya özen gösterir. Bunlar arasında yer alan Pep için de:

 • Çekim formunu açarak cüzdan bilgilerinizi eksiksiz olacak şekilde sıralamaya başlarsınız.
 • Diğer yöntemler gibi en az 100 TL limite göre çekim taleplerinizi iletmeniz gerekir.

Görüldüğü üzere tüm para çekme yöntemlerine dair ortak limitten söz ediliyor. 100 TL limite uyulması halinde kazançların çekilmesine izin veriliyor. Buna ek olarak hem çekim şartlarına hem de maksimum tutarlara da değinilir. Her bir koşula uyum sağlayan kullanıcıların kazançlarını çekmeleri birkaç dakika sürer.

Ligobet Para Çekme Limitleri

Ligobet para çekme yöntemleri için ortak limitlerden söz etmektedir. Öncelikle minimum çekim bedelini hepsi için 100 TL olarak belirtir. Bunun arkasından gelen üst limitleri de aynı şekilde tüm yöntemlere ortak olarak paylaşır.

Çekim talepleriniz sırasında sadece alt değil üst limitlere de değinmeniz istenir. Bunun üzerine:

 • Tek seferde en fazla 5000 TL tutara uygun olarak paranızı çekmenize izin verilir.
 • Günlük maksimum çekim bedeli ise 10.000 TL olarak paylaşılır.

24 saatte en fazla 2 defa para çekmeniz mümkün olacaktır. Bunun için 5000 x 2 olarak günlük üst limitini 10.000 TL olarak belirtir. Geriye ise limitlere uygun olan çekim taleplerinin yanıtlanması kalır.

Ligobet Para Çekme Şartları

Çekime dair uyulması gereken şartların başında limitler geliyor. Sadece limitlere uygun bir şekilde paylaşılan çekim tutarlarına karşı paranızı elde etmeniz sağlanır. Bunun öncesinde ise:

 • Siteye en az 1 defa para yatırmanız ve yatırılan tutarı çevirmeniz gerekir.
 • 1 katı çevrim yeterli görülür ve minimum 1.40 oranından seçiminizi yapmanız istenir.

Bahis çevrimleri neticesinde çekim taleplerinizi iletir ve kazançlarınızı elde edersiniz. Bunun gibi promosyonlardan kazanç sağlamak için de çevrim işlemlerine geçmeniz gerekiyor. Böylece hesabınızı açarak dilediğiniz yöntemden tercihinizi yaparsınız. Arkasından da en az 100 ile en fazla 5000 TL’lik limit aralığına göre paranızı çekersiniz. Bunlara ek olarak çekim için 24 saatte en fazla 2 defa hakkınız bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular;

Ligobet para çekme belgesi ister mi?

Ligobet kazançlarınızı çekmek için siteye belgelerinizi iletmeniz gerekmiyor.

Ligobet 2’nin üzerinde olan çekim taleplerini iptal mi eder?

2’nin üzerinde olan çekim taleplerine yanıt verilmez ve iptal edilir.

Ligobet bonus çevrimleri sırasında para çekilir mi?

Aktif promosyonlarınızın çevrimlerini tamamladıktan sonra para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*