Ligobet Nasıl Para Yatırılır

Giriş sayfasından ödeme seçeneklerini sıralayan bahis siteleri arasında Ligobet’te yerini almıştır. Logoları eşliğinde tüm yöntemleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Aynı zamanda Ligobet ödemeler için sıralanan kısa açıklamalar da yol gösterecektir. Örneğin:

 • Yatırım ile para çekme yöntemleri ayrı ayrı sıralanır.
 • Yöntemlere özel olarak limitler de ifade edilir.

Hatta yine Ligobet ödeme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak için canlı destek ekibine de bağlanabilirsiniz. Ekip 7/24 ödemelere ilişkin bilgi aktarmaktadır. Örneğin hepsine özel limitleri öğrenmeniz gerekir. Hatta ödeme sürelerinden belgelere kadar çoğu konuya netlik kazandırmanız da mümkün olacaktır.

Ligobet Para Yatırma Yöntemleri & Limitler

Ligobet nasıl para yatırılır merak edenlere tüm yöntemlerini ve limitlerini arka arkaya sıralar. Destek ekibine bağlananlar hepsine dair merak ettiklerini sorgulayabilir. Başta popüler yöntemleri sıralamak gerekirse:

 • Papara: BDDK lisanslı olan Papara son birkaç senedir bir hayli talep görüyor. Ve sitede en az 50 TL olan limiti dahilinde yer almaktadır. İsteyenler Papara cüzdan eşliğinde hemen ödemelere geçebilir.
 • Paygiga: Yine hızlı ve pratik ödeme seçenekleri arasına Paygiga’da katılmıştır. En az 50 TL tutarı yönteme eşlik ediyor. Ve üyelerin minimum tutarı dikkate alarak ödemelere geçmesi bekleniyor.
 • Bitcoin: Kripto yatırımlarına da karşılık verilir. Bu sefer en az 100 TL ve üzerinde olacak şekilde yatırıma geçmeniz beklenir.

Ligobet Havale İle Para Yatırma

Ligobet para yatırma adına sıklıkla Havale yöntemine başvurulması dikkatlerden kaçmıyor. Ve yönteme ilişkin merak edilen hususlar yine destek ekibi tarafından gözler önüne seriliyor. Örnek vermek gerekirse:

-Bankalar: Öncelikle anlaşmalı bankaları ele almak gerekir. Mesela İş Bankası ya da QNB FinansBank üzerinden yatırımlara geçmeniz mümkün olacaktır. Yine Ziraat ile VakıfBank üzerinden de ödemeleri kabul eden sitelerden bir tanesidir.

-Limitler: Bankalara göre limitler değişmiyor. Hepsine dair ortak alt limitlerin belirlenmesi dikkat çekmekte. Yani Havale üzerinden minimum 100 TL para yatırılabilir. Havale adına herhangi bir üst limit bulunmuyor. Ligobet nasıl para yatırılır sorgulayanlar da başta bu hususları ele alarak harekete geçebilir.

Ligobet Diğer Para Yatırma Seçenekleri

Ligobet para yatırma yöntemleri üzerinden 7/24 işlem görülebilir. Hepsinden limitlere göre ödemelere geçmeniz halinde sonuç almanız uzun sürmez. Bu anlamda Ligobet nasıl para yatırılır sorgulayanlara tüm yöntemler limitleri ile beraber sıralanır. Örnek vermek gerekirse:

 • En az 20 TL limiti ile CepBank yöntemine başvurulabilir.
 • Kredi ile banka kartı üzerinden de en az 20 TL olarak ödeme yapılabilir.

Yine Anında Havale ve Hızlı Havale alternatiflerinin de sıralanması dikkatlerden kaçmıyor. Ve en az 50 TL tutarları dahilinde yöntemlerden ödemelere geçmeniz uzun sürmez. Son olarak ise CMT Cüzdan ile anlaşmalı olduğunu göstermektedir. Minimum 20 TL limiti dahilinde yöntemden yatırıma geçmeniz uzun sürmeyecektir.

Ligobet Para Yatırma İşlemleri

Ligobet nasıl para yatırılır sorgulayanlar öncelikle hesaplarına giriş yapmalıdır. Öyle ki finansal işlemler hesap içerisinden yürütülür. Örneğin ilk etapta ‘para yatırma’ sekmesi üzerine tıklamanız beklenir. Bu tıklama üzerine tüm yöntemler arka arkaya sergilenir ve istediğinizi seçmeniz beklenir.

Seçtiğiniz her yönteme ilişkin yatırım formu açılır. Ve forma talep edilen bilgileri sıralamanız beklenir. Örneğin Havale için banka hesap bilgileri girilmelidir. Diğerlerinde de buna benzer bilgilere karşı:

 • Form tamamlanır ve belirtilen tutar hesaba tanımlanır.
 • Tutarın limitlere uygun olması halinde ödemeniz gerçekleşir.

Ligobet yatırımlarından anında sonuç almak için öncelikle limitleri öğrenmeniz faydalı olacaktır. Neyse ki bunun için destek ekibini sunmayı ihmal etmiyor. Kesintisiz müşteri hizmetleri ile beraber tüm yöntemlere ilişkin merak edilenleri birer birer sıralıyor.

Ligobet Para Yatırma Promosyonları

Ligobet nasıl para yatırılır sorgulayanlara destek ekibi yönlendirmelerde bulunacaktır. Aynı zamanda promosyonlara ilişkin bilgi vermeyi ihmal etmez. Öyle ki promosyon taleplerine dair destek ekibi ile görüşmeniz gerekir. Örnek vermek gerekirse:

 • %10 oranından çevrim şartsız Papara yatırım bonusu talep edilebilir.
 • %20 kredi kartı ya da Paygiga yatırım fırsatlarına da yönelebilirsiniz.

Aynı zamanda %15 Banka Havalesi yatırım fırsatını gözler önüne seriyor. Arkasından da %20 CepBankbonusu gelmektedir. Ve tüm bu promosyonlara ilişkin talepleriniz dikkate alınır. Yani yatırımların hemen arkasından destek ekibine bağlanmanız önem arz etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*